Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Elektrokoloběžky >

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Cena produktu Xiaomi Mi Electric Scooter Pro není známa.

 

Popis produktu Xiaomi Mi Electric Scooter Pro: Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je vynikající partner při cestování zalidněným městem. Ve dnech, kdy selhává i MHD se pohodlně přepravíte i na delší vzdálenosti. Bude na vás čekat prověře...  Více informací


Xiaomi Mi Electric Scooter Pro - popis

Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je vynikající partner při cestování zalidněným městem. Ve dnech, kdy selhává i MHD se pohodlně přepravíte i na delší vzdálenosti. Bude na vás čekat prověřená konstrukce, vynikající jízdní vlastnosti, i praktická řešení.

Bytelná konstrukce
Fakt, že elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro rozhodně není první vlaštovkou, je již na první pohled docela jasný. Vzhled je totiž postavený na prověřené a odolné konstrukci, jejíž základ dědí od svých předchůdců. Unese bez problémů až 100kg jedince, provozní teplota počíná pod bodem mrazu s -10°C a šplhá až na 40°C. Zároveň ji nečiní problém ani fungování v dešti, či prašném prostředí díky krytí IP54.

Jízdou vyniká
Skvělé jízdní vlastnosti a parametry jsou vlastní předchozím modelům, přičemž Xiaomi Mi Electric Scooter Pro jde ještě dál. Dosahuje maximální rychlosti úctyhodných 25 Km/h a odveze vás až 45 km daleko. Za tyto hodnoty vděčíme dvojce elektromotoru o maximálním výkonu až 600 W a 474Wh baterii. I náročnější trasy v městském provozu zvládnete s naprostým přehledem.

Praktické vychytávky
Nejedno chytré řešení dělá používání koloběžky jednodušší, zábavnější i bezpečnější. S kompaktním displejem na řídítkách budete mít stále přehled o vaší jízdě. Propojení s vaším smartphonem přes Bluetooh vám zase dovolí také funkce jako třeba zamčení koloběžky. Zabudované osvětlení zase oceníte po setmění, ale i přes den. Uvidíte na cestu a budete lépe viděni. Důmyslný skládací mechanismus umožní demontáž ve vteřině, a tím i snadnou přepravu autem.

Obsah balení
Elektrokoloběžka, nabíjecí adaptér, imbusvý klíč, násadka pro huštění pneumatik, 4 šrouby s vnitřním šestihranem.

Další vlastnosti
Rozměry (sestavená): Přibližně 108 * 43 * 114cm
Rozměry (složená): Přibližně 108 * 43 * 49cm
Materiál: Hliník pro letecký průmysl
Tvrzený zobáček
Způsob řízení motoru: Sinusové řízení vektoru motoru a proudu + uzavřená smyčka řízení rychlosti
Doba nabíjení: Přibližně 5 hodin
Inteligentní správa napájení: Ochrana před zkratem, nadproudová ochrana, dvojitá ochrana před přebitím, dvojitá ochrana před přílišným vybitím, teplotní odolnost, ochranný režim spánku při podpětí
Doporučený věk: 16 - 50let
Doporučená výška: 120 - 200cm
Maximální zatížení: 100kg
Dojezd: 45km
Výkon motoru: nominální 300W, maximální: 600W
Maximální rychlost: 25 Km/h
Baterie 474Wh / 12,8Ah
Krytí konstrukce: IP54

Výrobce Xiaomi

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro - recenze

Elektrokoloběžky: 10 TOP modelů | Jak vybrat koloběžku + Test (2020)

Testino.cz
27.06.2020 - 18:26:39

Recenze Xiaomi Mi Electric Scooter Pro: dravec ve starém těle

SmartMania.cz
02.10.2019 - 00:45:24

Xiaomi Mi Scooter Pro recenze: rychlejší verze oblíbené e-koloběžky s větším dojezdem

id-29903
18.09.2019 - 12:58:28

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Xiaomi Mi Electric Scooter Pro užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nášivky nebo Odznaky, Sběratelské figurky, Sběratelské kartičky.