Archiv - Elektrokoloběžky

Elektrická koloběžka City Boss RX5 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. S bezpečným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 5 vteřin a při hmotnosti 16 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v ... více

Elektrická skládací koloběžka s dojezdem až 20km dokáže uhánět rychlostí až 20km/h. Kvalitní, komfortní a výkonná s 8" koly.

Elektrická koloběžka z hliníku s nosností 100 kg a rychlostí až 20 km/h.

Skládací elektrická koloběžka s LED displejem. Kolonožka Eljet E-motion má velkou kapacitu baterie 10400 mAh, ujede tak na jedno nabití až 30 km. Snadno ji složíte a můžete s ní jezdit rychlostí až 25 km/h, tedy zhruba pětkrát rychleji, než jde průměrný ... více

Je to skladné, lehké a v různých barvách. Co je to? Správně! Všechny uvedené vlastnosti a mnohem víc v sobě ukrývá elektrická koloběžka Eljet Ultra Light.

Velmi tichá elektrická celoocelová koloběžka, s rychlostí až 16 km/h a výdrží až 40 minut, vhodná pro děti 8 let, s max. nosností 54 kg.

Elektrická koloběžka s širokým stupátkem, řetězovým motorem, pevnou ocelovou konstrukcí, ručně ovládanou přední brzdou. Výdrž baterie 40 min.

Elektrická koloběžka se sedátkem a širokým stupátkem je díky řetězovému motoru šetrná k životnímu prostředí. Pevná ocelová konstrukce. Výdrž baterie 40 min.

Mini Mod je elektrická tříkolka v zářivých a moderních barvách pro vaše malé jezdce od 3 let. Zaručeně s ní zažijí samou zábavu, která jím vykouzlí úsměv na tváři.

Pozvedněte svou jízdu s Power Core E100 a jeho inovativním hub motorem, umístěným v kole.

Elektrická koloběžka • rychlost do 18 km/h • 60 min provozu • hub motor s vysokým kroutícím momentem • start odražením • ovládání zrychlení na rukojeti

Elektrická koloběžka, skládací, výkon 250 W, rychlost 25 km/h, maximální dojezd 25 km, váha 9,7 kg, nabíjení 3 h, stoupání 15°, baterie Li-Ion 36 V 6,6 Ah, nosnost 125 kg, LED osvětlení přední, elektromagnetická a nožní brzda, tempomat, boční stojan, och... více